Kniha návštěv / Guest book

Gratulka podruhé :)

Dejzinko jímá nás bledá závist, že už máš po porodních trablech, ale zároveň jak víš Ti přejeme jen to nej nej nej, hodně sil k výchově miminek, hezky je vykrm a připrav na cestu do života. Líbá strejda Guči a Betynka :)

Re: Gratulka podruhé :)

Děkujeme, vám se to už taky krátí :)

blahopřání

Blahopřejeme ke štěňátkům.....nechť jsou všechna zdravá i s mámou a najdou ty nejlepší páníčky !!!

Re: blahopřání

Děkujeme mockrát :)

Amonky rodinka

Přesně vím, jaký je to pocit, když Vám o své radosti ze štěněte dají vědět tímto způsobem jeho páníčkové - je to nad všechno poděkování a veškeré starosti s vypipláním štěňátka jsou rázem zapomenuty :)

Re: Amonky rodinka

Přesně tak, jsou to naše psí děti a jsme šťastní s nimi.

Hodně štěstí Armánku !!!!!!!!!!!

Pusino jsme moc rádi, že sis počkal na tu úžasnou rodinku a přejeme Ti do života stejně, jako Tvým sourozencům, jen to nej nej nej ........ :)

Re: Hodně štěstí Armánku !!!!!!!!!!!

Dáši,moc děkujeme!
My držíme zase všechny pěsti a packy Betynce!

pozdrav synovci

Čusík Armánku, na tom sněhu Ti to moc sluší !!! :) :) :) . Sleduju s paničkou pečlivě Tvůj život již od začátku a pevně věřím, že se dostaneš do skvělé rodiny, kterou bych Ti jako vlastní strejda moc moc moc přál . Tak se drž kluku !!!

blahopřání k páníčkům :)

Táni moc Vám blahopřeji ke skvělým páníčkům Vašich štěńátek :) . Věřím, že se všichni broučkové budou mít v nových rodinách skvěle a poslední plavý mušketýr se dočká též suprového páníčka a brzo odejde i on do nové rodinky. Stálo Vás to hodně sil, ale Dejzí je skvělá máma a určitě předala svým potomkům do vínku jen to nejlepší:) . Posíláme všem chlupáčkům krásné pošimráníčko !!!

Re: blahopřání k páníčkům :)

Děkujeme moc ,za cenné rady,podporu a pomoc! Moc si toho vážím !

Zdravíme a obdivujeme

Moc vám všem držíme palce, přejeme hlavně zdraví drobečkům a Vám stále hodně, hodně sil. Všem miminům pak ty nejhodnější páníčky.

Re: Zdravíme a obdivujeme

Moc děkujeme :)

fotečky a deník

Máte krásně připraveno i co se týká rezervačního formuláře. Mrňata jsou úžasná a mamča Dejzí také. Vám osobně skládám hluboký obdiv, že jste celý porod tak skvěle zvládla :) . Všem mimčům posíláme spousty spousty energie a přání, aby ten vstup do nového života zvládla v pohodě a hlavně ve zdraví.... Bude s nima ještě spousta práce, ale také radosti, až uvidíte, jak Vám tu lásku všichni bez rozdílu vrací :):):)

Re: fotečky a deník

Děkuji za pochvalu a podporu, moc si toho vážím :)
Ano, hodně práce a sil, dobře si uvědomuju, že ještě nemají všechna vyhráno, ale snažíme se, co to dá, všechna štěňátka vypadají životaschopně, bez vývojových defektů, s obrovskou chutí do života, tak je teď mojí milou povinností, aby ten váhový handykep ti nejmenší dohnali.

Gratulujeme ke štěňátkům :):):):):)

Dobré ráno Dejzí, máš za sebou náročnou noc , ale vyplatilo se, na svět vykoukla malá hovawarťátka a společně se budete radovat - Ty z nové role mámy a štěnda z objevování světa zvenku. Držíme moc pěstičky, ať nástrahy nového života všechny překonáte a rostete jen do zdraví a do krásy :):):)

Re: Gratulujeme ke štěňátkům :):):):):)

Děkujeme moc! :D

velikánská gratulace :):):)

čusík Ty moje skvělá příbuzná :) , mysleli jsme na Tebe hodně moc v posledních dnech a pořád jsme koukali na stránky, kdy už tam bude nějaká zprávička. Z toho držení tlapek nás bolí celé jáááááá. Ale vyplatilo se a posíláme velikánské oblíznutí a panička krásné pošimráníčko ( a teď už si můžem jít zase zařádit, když to tak dobře dopadlo :):):) )

Re: velikánská gratulace :):):)

Děkujeme :D :D

PS: pardon, teď koukám na datum, že tábor už byl, tak nic :)

haf haf , příště budu číst pozorněji :)

Přidat nový příspěvek